Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany bywa w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, które do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Podobne wpisy:

Comments are closed.

Search